Kurs R03 I semestr

Terminy KKZ- kurs RO3 Piątek Sobota
I 6,7 października 15.30-21.00 8.00-17.50
II 20,21 października 14.00-21.00 8.00-17.50
III 27,28 października 14.00-21.00 8.00-17.50
IV 3,4 listopada 15.30-21.00 8.00-17.50
V 17,18 listopada 15.30-21.00 8.00-17.50
VI 24,25 listopada 15.30-21.00 8.00-17.50
VII 1,2 grudnia 15.30-21.00 8.00-17.50
VIII 15,16 grudnia 15.30-21.00 8.00-17.50
IX 12,13 stycznia 15.30-21.00 8.00-17.50
X 19,20 stycznia 15.30-21.00 8.00-17.50

 

Zjazd IX semestr I- opiekun B. Błaszczyk

 Kolejność

godzin

Piątek

12.01.18

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

13.01.18

godzina

Przedmiot

 

1,2 15.30-17.00 Produkcja zwierzęca. 1,2,3 8.00-10.25 Produkcja roślinna.
3,4,5 17.05-19.30 Produkcja zwierzęca. 4,5,6 10.30-12.55 Język obcy zawodowy.
6,7 19.35-21.05 Działalność gospodarcza 7,8,9 13.00-15.25 Prowadzenie produkcji roślinnej.
10,11,12 15.30-17.55  Przepisy ruchu drogowego.

 

Zjazd X semestr I- opiekun B. Błaszczyk

 Kolejność

godzin

Piątek

19.01.18

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

20.01.18

godzina

Przedmiot

 

1,2 15.30-17.00 Produkcja zwierzęca. 1,2,3 8.00-10.25 Prowadzenie produkcji roślinnej.
3,4,5 17.05-19.30 Produkcja zwierzęca. 4 10.30-11.15 Przepisy ruchu drogowego.
6,7 19.35-21.05 Technika w rolnictwie. 5,6 11.20-12.50 Organizacja bhp.
7,8 13.00-14.30  Pracownia mechanizacji w rolnictwie.
9,10,11,12 14.40-17.50 Działalność gospodarcza.

 

 

 Kolejność

godzin

Piątek

15.12.17

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

16.12.17

godzina

Przedmiot

 

1,2 15.30-17.00 Produkcja zwierzęca. 1,2,3 8.00-10.25 Produkcja roślinna.
3,4 17.05-18.35 Prowadzenie produkcji zwierzęcej. 4,5 10.30-12.00 Przepisy ruchu drogowego
5,6,7 18.40-21.05 Technika w rolnictwie. 6,7 12.05-13.35 Prowadzenie produkcji roślinnej.
8 13.40-14.25  Działalność gospodarcza.
9,10 14.30-16.00 Język obcy zawodowy.
11,12 16.05-17.40 Prowadzenie działalności gospodarczej.

Zjazd VIII semestr I- opiekun B. Błaszczyk

Zjazd VII semestr I- opiekun B. Błaszczyk

 Kolejność

godzin

Piątek

01.12.17

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

02.12.17

godzina

Przedmiot

 

1,2 15.30-17.00 Produkcja zwierzęca. 1,2,3 8.00-10.25 Produkcja roślinna.
3,4,5 17.05-19.30 Prowadzenie produkcji zwierzęcej. 4,5 10.30-12.00 Przepisy ruchu drogowego
6,7 19.35-21.05 Technika w rolnictwie. 6 12.05-12.50 Prowadzenie produkcji roślinnej.
7 12.55-13.40  Język obcy zawodowy.
8,9 13.45-15.15 Pracownia mechanizacji rolnictwa.
10,11 15.20-16.50 Działalność gospodarcza.
12 16.55-17.40 Prowadzenie działalności gospodarczej.


Zjazd VI semestr I- opiekun B. Błaszczyk

 Kolejność

godzin

Piątek

24.11.17

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

25.11.17

godzina

Przedmiot

 

1,2,3,4 15.30-18.45 Produkcja roślinna. 1,2 8.00-9.30 Przepisy ruchu drogowego.
5 18.50-19.35 Prowadzenie  produkcji zwierzęcej 3,4 9.35-11.05 Prowadzenie produkcji roślinnej.
6,7 19.40-21.10 Produkcja zwierzęca. 5,6,7,8 11.10-14.20 Pracownia mechanizacji rolnictwa.
9,10 14.30-16.00  Działalność gospodarcza w rolnictwie.
11,12 16.10-17.40 Prowadzenie działalności gospodarczej.

 

 Zjazd V semestr I- opiekun B. Błaszczyk

 Kolejność

godzin

Piątek

17.11.17

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

18.11.17

godzina

Przedmiot

 

1,2,3 15.30-17.55 Produkcja roślinna. 1,2 8.00-9.30 Organizacja bhp.
4 18.00-18.45 Prowadzenie działalności gospodarczej 3 9.35-10.20 Pracownia mechanizacji rolnictwa.
5 18.50-19.35 Przepisy ruchu drogowego 4,5,6 10.25-12.50 Język obcy zawodowy.
6,7 19.40-21.10  Prowadzenie produkcji roślinnej. 7,8,9 13.00-15.30  Produkcja zwierzęca.
10,11,12 15.35-18.00 Prowadzenie produkcji zwierzęcej.

 

 Zjazd IV semestr I- opiekun B. Błaszczyk

 Kolejność

godzin

Piątek

03.11.17

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

04.11.17

godzina

Przedmiot

 

1,2 15.30-17.00 Produkcja roślinna. 1,2,3 8.00-10.25 Produkcja zwierzęca
3,4 17.05-18.35 Prowadzenie działalności gospodarczej 4,5 10.30-12.00 Prowadzenie produkcji zwierzęcej.
5 18.40-19.25 Działalność gospodarcza w rolnictwie 6,7,8 12.10-14.35 Pracownia mechanizacji rolnictwa.
6,7 19.30-21.00  Technika w rolnictwie. 9,10 14.40-16.10  Język obcy zawodowy.
11,12 16.15-17.45 Organizacja bhp.


Zjazd III semestr I- opiekun B. Błaszczyk

 Kolejność

godzin

Piątek

27.10.17

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

28.10.17

godzina

Przedmiot

 

1,2 14.00-15.30 Produkcja roślinna. 1,2,3 8.00-10.25 Technika w rolnictwie
3,4,5 15.35-18.00 Produkcja

roślinna.

4,5,6 10.30-12.55 Pracownia mechanizacji rolnictwa.
6 18.05-18.50 Działalność gospodarcza w rolnictwie 7,8 13.05-14.35 Organizacja bhp.
7,8 18.55-20.25  Produkcja zwierzęcej. 9,10 14.40-16.10 Prowadzenie produkcji roślinnej.
9 20.30-21.15 Prowadzenie produkcji zwierzęcej. 11,12 16.15-17.45 Prowadzenie działalności gospodarczej

 

Zjazd II semestr I- opiekun B. Błaszczyk

 Kolejność

godzin

Piątek

20.10.17

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

21.10.17

godzina

Przedmiot

 

1,2 14.00-15.30 Produkcja

zwierzęca

1,2 8.00-9.30 Prowadzenie produkcji roślinnej
3,4,5 15.35-18.00 Produkcja

roślinna

3,4,5 9.35-12.05 Język obcy zawodowy
6 18.05-18.50 Produkcja

zwierzęca

6,7 12.10-13.40 Pracownia mechanizacji rolnictwa
7,8,9 18.55-21.20 Prowadzenie produkcji zwierzęcej. 8,9 13.45-15.25 Organ. BHP
10 15.30-16.15 Działalność gospodarcza
11,12 16.20-17.50 Prowadzenie działalności gospodarczej

 

Uwaga! 6 października 2017r.  ( piątek) rozpoczyna się kurs R03 o godzinie 15.30.

 Zjazd I semestr I- opiekun B. Błaszczyk

 Kolejność

godzin

Piątek

6.10.17

godzina

Przedmiot Kolejność

godzin

Sobota

7.10.17

godzina

Przedmiot

 

1,2 15.30-17.00 Produkcja

roślinna

1,2,3 8.00-10.25 Technika w rolnictwie
3,4 17.05-18.35 Produkcja

roślinna

4,5,6 10.35-13.00 Pracownia mechanizacji rolnictwa
5,6,7 18.40-21.05 Produkcja

zwierzęca

7,8 13.10-14.40 Powadzenie

produkcji roślinnej

9 14.45-15.30 Przepisy ruchu drogowego
10,11 15.35-17.05 Działalność gospodarcza
12 17.10-17.55 Prowadzenie działalności gospodarczej