Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

Terminy egzaminów dla słuchaczy klasy II                                                        Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

rok szkolny 2018/19    (semestr czwarty)

 

 31 maja- piątek

 

1 czerwca – sobota

 

egzaminy pisemne:

15.30 -16.30 język polski

egzaminy ustne:

od 16.30 – 18.00 wiedza o społeczeństwie

 

egzaminy pisemne:

8.30 – 9.30 język angielski

9.30 – 19.30  matematyka

 

 

7 czerwca – piątek

 

8 czerwca – sobota

 egzaminy ustne:

15.3017.00 język polski

16.0    – 17.30 historia i społeczeństwo

 

 

 egzaminy ustne:

8.30– 9.30 geografia

8.30  – 10.00 język angielski

9.00 – 10.30 matematyka

TERMINY ZJAZDÓW DLA SZKÓŁ ZAOCZNYCH W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2018/19

Termin zjazdu Klasa II LOD Klasa III LOD Kurs R.03

II semestr

I 1 lutego 15.30 -21.15 15.30 – 21.15 15.30 – 21.10
2 lutego 8.00 – 17.55 8.00 – 17.05 8.00 – 17.55
II 15 lutego 15.30 – 21.15 15.30 – 21.15 15.30 – 21.10
16 lutego 8.00 – 17.55 8.00 – 16.15 8.00 – 17.55
III 1 marca 15.30 – 21.15 15.30 – 21.15 15.30 – 21.10
2 marca 8.00 -17.55 8.00 – 16.15 8.00 – 17.55
IV 15 marca 15.30 -21.15 15.30 – 21.15 15.30 – 21.10
16 marca 8.00 – 17.55 8.00 – 16.15 8.00 – 17.55
V 29 marca 15.30 – 21.15 15.30 – 21.15 15.30 – 21.10
30 marca 8.00 – 17.55 8.00 – 16.15 8.00 – 17.55
VI 5 kwietnia 15.30 -21.15 sesja egzaminacyjna 15.30 – 21.10
6 kwietnia 8.00 – 17.55 sesja egzaminacyjna 8.00 – 17.55
VII 10 maja 15.30 – 21.15 ——————- 15.30 – 21.10
11 maja 8.00 -17.55 ——————- 8.00 – 17.55
VIII 24 maja 15.30 -21.15 ——————- 15.30 – 21.10
25 maja 8.00 – 17.55 —————— 8.00 – 17.55
IX 31 maja sesja egzaminacyjna —————— 15.30 – 21.10
1 czerwca sesja egzaminacyjna ——————- 8.00 – 12.00
X 7 czerwca sesja egzaminacyjna ——————- ——————-
8 czerwca sesja egzaminacyjna —————— ——————-

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

I zjazd

2018/2019

1 lutego- piątek

2 lutego- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15 matematyka 1 w o s 1 8.00 – 8.45 matematyka 3 w o s 3
16.20 – 17.05 matematyka 2 w o s 2 8.50 – 9.35 matematyka 4 w o s 4
17.10 -17.55 w o s 1 j. polski 1 9.40- 10.25 matematyka 5 w o s 5
18.00 18.45 w o s 2 j. polski 2 10.30 – 11.15 w o s 3 j. polski 3
18.50 – 19.35 geografia 1 j. angielski 1 11.20 – 12.05 w o s 4 j. polski 4
19.40-20.25 geografia 2 j. angielski 2 12.10 – 12.55 historia i społeczeństwo 1 j. polski 5
20.30 -21.15 geografia 3 j. angielski 3 13.00 – 13.45 historia i społeczeństwo2 matematyka 1
13.50 – 14.35 geografia 4 matematyka 2
14.40- 15.25 geografia 5 matematyka 3
15.30- 16.15 matematyka 6 geografia 1
16.20-17.05 j. angielski 1 geografia 2
17.10 – 17.55 j. angielski 2 —————-

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

II zjazd

2018/2019

15 lutego- piątek

16l utego- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15 j. polski 1 w o s 6 8.00 – 8.45 w o s 5 j. angielski 4
16.20 – 17.05 j. polski 2 w o s 7 8.50 – 9.35 w o s 6 j. angielski 5
17.10 -17.55 matematyka 7 w o s 8 9.40- 10.25 w o s 7 j. angielski 6
18.00 18.45 matematyka 8 geografia 3 10.30 – 11.15 historia i społeczeństwo3 geografia 4
18.50 – 19.35 geografia 6 j. polski 6 11.20 – 12.05 historia i społeczeństwo4 geografia 5
19.40-20.25 geografia 7 j. polski 7 12.10 – 12.55 geografia 9 w o s 9
20.30 -21.15 geografia 8 j. polski 8 13.00 – 13.45 geografia 10 matematyka 4
13.50 – 14.35 geografia 11 matematyka 5
14.40- 15.25 j. angielski 3 j. polski 9
15.30- 16.15 j. angielski 4 j. polski 10
16.20-17.05 j. polski 3 —————-
17.10 – 17.55 j. polski 4 —————-

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

III zjazd

2018/2019

1 marca- piątek

2 marca- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15 j. polski 5 j. polski 11 8.00 – 8.45 geografia 15 j. polski 13
16.20 – 17.05 geografia 12 j. polski 12 8.50 – 9.35 geografia 16 j. polski 14
17.10 -17.55 geografia 13 matematyka 6 9.40- 10.25 geografia 17 j. polski 15
18.00 18.45 geografia 14 matematyka 7 10.30 – 11.15 matematyka 12 geografia 9
18.50 – 19.35 matematyka 9 geografia 6 11.20 – 12.05 matematyka 13 geografia 10
19.40-20.25 matematyka 10 geografia 7 12.10 – 12.55 j. angielski 5 matematyka 8
20.30 -21.15 matematyka 11 geografia 8 13.00 – 13.45 j. angielski 6 matematyka 9
13.50 – 14.35 j. angielski 7 j. angielski 7
14.40- 15.25 j. polski 6 j. angielski 8
15.30- 16.15 j. polski 7 j. angielski 9
16.20-17.05 j. polski 8 ————–
17.10 – 17.55 j. polski 9 ————-

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

IV zjazd

2018/2019

15 marca- piątek

16 marca- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15 j. polski 10 w o s 10 8.00 – 8.45 geografia 21 j. polski 19
16.20 – 17.05 matematyka14 w o s 11 8.50 – 9.35 geografia 22 j. polski 20
17.10 -17.55 w o s 8 matematyka10 9.40- 10.25 geografia 23 matematyka 12
18.00 18.45 historia i społeczeństwo5 matematyka11 10.30 – 11.15 j. angielski 8 matematyka 13
18.50 – 19.35 geografia 18 j. polski 16 11.20 – 12.05 j. angielski 9 geografia 11
19.40-20.25 geografia 19 j. polski 17 12.10 – 12.55 matematyka 15 geografia 12
20.30 -21.15 geografia 20 j. polski 18 13.00 – 13.45 matematyka 16 geografia 13
13.50 – 14.35 matematyka 17 j. angielski 10
14.40- 15.25 j. polski 11 j. angielski 11
15.30- 16.15 j. polski 12 j. angielski 12
16.20-17.05 j. polski 13 ————-
17.10 – 17.55 j. polski 14 ————-

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

V zjazd

2018/2019

29 marca- piątek

30 marca- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15 matematyka 18 w o s 12 8.00 – 8.45 w o s 11 j. polski 24
16.20 – 17.05 matematyka 18 w o s 13 8.50 – 9.35 w o s 12 j. polski 25
17.10 -17.55 w o s 9 j. polski 21 9.40- 10.25 matematyka 20 w o s 14
18.00 18.45 w o s 10 j. polski 22 10.30 – 11.15 matematyka 21 w o s 15
18.50 – 19.35 geografia 24 j. polski 23 11.20 – 12.05 geografia 27 w o s 16
19.40-20.25 geografia 25 matematyka 14 12.10 – 12.55 historia i społeczeństwo 6 geografia 14
20.30 -21.15 geografia 26 matematyka15 13.00 – 13.45 historia i społeczeństwo7 geografia 15
13.50 – 14.35 j. polski 15 j. angielski 13
14.40- 15.25 j. polski 16 j. angielski 14
15.30- 16.15 j. polski 17 j. angielski 15
16.20-17.05 j. angielski 10 —————
17.10 – 17.55 j. angielski 11 —————-

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

VI zjazd

5 kwietnia- piątek

6 kwietnia- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Godziny zajęć

Klasa II
15.30 – 16.15 j. polski 18 8.00 – 8.45 matematyka 22
16.20 – 17.05 j. polski 19 8.50 – 9.35 matematyka 23
17.10 -17.55 w o s 13 9.40- 10.25 matematyka 24
18.00 18.45 w o s 14 10.30 – 11.15 j. angielski 12
18.50 – 19.35 historia i społeczeństwo 8 11.20 – 12.05 j. angielski 13
19.40-20.25 geografia 28 12.10 – 12.55 j. polski 20
20.30 -21.15 geografia 29 13.00 – 13.45 j. polski 21
13.50 – 14.35 w o s 15
14.40- 15.25 w o s 16
15.30- 16.15 historia i społeczeństwo 9
16.20-17.05 geografia 30
17.10 – 17.55 geografia 31

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

VII zjazd

10 maja- piątek

11 maja- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Godziny zajęć

Klasa II
15.30 – 16.15 matematyka 25 8.00 – 8.45 geografia 34
16.20 – 17.05 j. polski 22 8.50 – 9.35 geografia 35
17.10 -17.55 j. polski 23 9.40- 10.25 geografia 36
18.00 18.45 w o s 17 10.30 – 11.15 j. polski 24
18.50 – 19.35 w o s 18 11.20 – 12.05 j. polski 25
19.40-20.25 geografia 32 12.10 – 12.55 j. angielski 14
20.30 -21.15 geografia 33 13.00 – 13.45 j. angielski 15
13.50 – 14.35 historia i społeczeństwo 10
14.40- 15.25 historia i społeczeństwo 11
15.30- 16.15 w o s 19
16.20-17.05 matematyka 26
17.10 – 17.55 matematyka 27

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

VIII zjazd

24 maja- piątek

25 maja- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Godziny zajęć

Klasa II
15.30 – 16.15 Matematyka 28 8.00 – 8.45 matematyka 29
16.20 – 17.05 j. polski 26 8.50 – 9.35 matematyka 30
17.10 -17.55 j. polski 27 9.40- 10.25 geografia 39
18.00 18.45 j. polski 28 10.30 – 11.15 geografia 40
18.50 – 19.35 w o s 20 11.20 – 12.05 j. angielski 16
19.40-20.25 geografia 37 12.10 – 12.55 j. angielski 17
20.30 -21.15 geografia 38 13.00 – 13.45 j. polski 29
13.50 – 14.35 j. polski 30
14.40- 15.25 w o s 21
15.30- 16.15 w o s 22
16.20-17.05 historia i społeczeństwo 12
17.10 – 17.55 historia i społeczeństwo 13

Terminy zjazdów dla słuchaczy klasy drugiej i trzeciej Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych

zjazd

Termin zjazdu

Klasa II

Klasa III

piątek

sobota

piątek

sobota

I

1,2 lutego

15.30 – 21.15 8.00- 17.55

15.30 – 21.15

8.00- 17.05

II

15,16 lutego 15.30 – 21.15 8.00- 17.55

15.30 – 21.15

8.00- 16.15

III

1,2 marca

15.30 – 21.15 8.00- 17.55

15.30 – 21.15

8.00- 16.15

IV

15,16 marca 15.30 – 21.15 8.00- 17.55

15.30 – 21.15

8.00- 16.15

V

29,30 marca 15.30 – 21.15 8.00- 17.55

15.30 – 21.15

8.00- 16.15

VI

5,6 kwietnia

15.30 – 21.15 8.00- 17.55

————-

————

VII

10,11 maja

15.30 – 21.15 8.00- 17.55

————-

———–

VIII

24,25 maja

15.30 – 21.15 8.00- 17.55

————

———–

Harmonogram egzaminu próbnego dla kwalifikacji

Harmonogram egzaminów w sesji zimowej roku szkolnego 2017/2018 dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

12 stycznia (piątek)

13 stycznia (sobota)

Klasa II

Klasa III

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.30 matematyka – egzamin pisemny

16.30 – 17.50 geografia – egzamin ustny

15.00 – 16.30 historia–

egzamin ustny

16.30 – 17.30 matematyka – egzamin pisemny

8.30- 9.15 język obcy – egzamin pisemny

9.15 -10.15 język polski – egzamin pisemny

8.30 – 9.15 język obcy – egzamin pisemny

9.15 – 10.15 przyroda – egzamin ustny

10.20 – 11.20 język polskiegzamin pisemny

19 stycznia (piątek )

20 stycznia (sobota)

15.30 – 17.00 matematyka – egzamin ustny

17.00 – 18.30 wiedza o społeczeństwie – egzamin ustny

15.30 – 17.00 wiedza o społeczeństwie – egzamin ustny

17.00 – 18.30 matematyka – egzamin ustny

8.30 – 10.30 historia i społeczeństwo, język polski, język obcy – egzamin ustny 8.30 – 10.30 język polski, język obcy, historia –egzamin ustny

Terminy zjazdów dla słuchaczy klasy drugiej i trzeciej Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych

Zjazd

piątek

sobota

I

7 września

8 września

II

21 września

22 września

III

5 października

6 października

IV

19 października

20 października

V

9 listopada

10 listopada

VI

16 listopada

17 listopada

VII

23 listopada

24 listopada

VIII

7 grudnia

8 grudnia

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

I zjazd

7 września- piątek

8 września- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15 geografia 1 w o s 1 8.00 – 8.45 w o s 1 geografia 2
16.20 – 17.05 geografia 2 w o s 2 8.50 – 9.35 w o s 2 geografia 3
17.10 -17.55 geografia 3 matematyka 1 9.40- 10.25 geografia 4 w o s 3
18.00 18.45 matematyka1 geografia 1 10.30 – 11.15 geografia 5 w o s 4
18.50 – 19.35 j. polski 1 j. polski 1 11.20 – 12.05 geografia 6 historia i społeczeństwo1
19.40-20.25 j. polski 2 j. polski 2 12.10 – 12.55 historia i społeczeństwo 1 j. polski 4
20.30 -21.15 j. polski 3 j. polski 3 13.00 – 13.45 historia i społeczeństwo 2 j. polski 5
13.50 – 14.35 j. angielski 1 matematyka 2
14.40- 15.25 j. angielski 2 matematyka 3
15.30- 16.15 j. angielski 3 matematyka 4
16.20-17.05 matematyka 2 j. angielski 1
17.10 – 17.55 matematyka 3 j. angielski 2

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

II zjazd

21 września- piątek

22 września- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15

j. polski 4 w o s 5

8.00 – 8.45

w o s 3 j. angielski 3

16.20 – 17.05

j. polski 5 w o s 6

8.50 – 9.35

w o s 4 j. angielski 4

17.10 -17.55

matematyka 4 w o s 7

9.40- 10.25

w o s 5 j. angielski 5

18.00 18.45

matematyka5 geografia 4

10.30 – 11.15

geografia 10 historia i społeczeństwo 2

18.50 – 19.35

geografia 7 matematyka 5

11.20 – 12.05

geografia 11 historia i społeczeństwo 3

19.40-20.25

geografia 8 j. polski 6

12.10 – 12.55

historia i społeczeństwo 3 geografia 5

20.30 -21.15

geografia 9 j. polski 7

13.00 – 13.45

historia i społeczeństwo 4 geografia 6

13.50 – 14.35

matematyka 6 geografia 7

14.40- 15.25

j. angielski 4 j. polski 8

15.30- 16.15

j. angielski 5 j. polski 9

16.20-17.05

j. polski 6 matematyka 6

17.10 – 17.55

j. polski 7 matematyka 7

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

III zjazd

5 października- piątek

6 października- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15

j. polski 8 w o s 8

8.00 – 8.45

geografia 14 w o s 10

16.20 – 17.05

j. polski 9 w o s 9

8.50 – 9.35

geografia 15 w o s 11

17.10 -17.55

matematyka 7 historia i społeczeństwo 4

9.40- 10.25

w o s 6 geografia 10

18.00 18.45

Matematyka8 geografia 8

10.30 – 11.15

w o s 7 j. polski 12

18.50 – 19.35

matematyka 9 geografia 9

11.20 – 12.05

historia i społeczeństwo 5 j. polski 13

19.40-20.25

geografia 12 j. polski 10

12.10 – 12.55

historia i społeczeństwo 6 j. polski 14

20.30 -21.15

geografia 13 j. polski 11

13.00 – 13.45

matematyka 10 j. angielski 6

13.50 – 14.35

j. polski 10 j. angielski 7

14.40- 15.25

j. polski 11 matematyka 8

15.30- 16.15

j. angielski 6 matematyka 9

16.20-17.05

j. angielski 7 matematyka 10

17.10 – 17.55

j. angielski 8 matematyka 11

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

IV zjazd

19 października- piątek

20 października- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15

j. polski 12 w o s 12

8.00 – 8.45

matematyka 13 w o s 14

16.20 – 17.05

matematyka 11 w o s 13

8.50 – 9.35

matematyka 14 w o s `15

17.10 -17.55

matematyka 12 historia i społeczeństwo 6

9.40- 10.25

w o s 10 matematyka 14

18.00 18.45

w o s 8 j. polski 15

10.30 – 11.15

historia i społeczeństwo 7 j. polski 16

18.50 – 19.35

w o s 9 geografia 16

11.20 – 12.05

j. angielski 9 j. polski 17

19.40-20.25

geografia 16 matematyka 12

12.10 – 12.55

j. angielski 10 j. polski 18

20.30 -21.15

geografia 17 matematyka 13

13.00 – 13.45

j. polski 13 geografia 12

13.50 – 14.35

j. polski 14 geografia 13

14.40- 15.25

j. polski 15 geografia `14

15.30- 16.15

geografia 18 j. angielski 8

16.20-17.05

geografia 19 j. angielski 9

17.10 – 17.55

geografia 20 j. angielski 10

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

V zjazd

9 listopada- piątek

10 listopada- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15

j. polski 16 w o s 16

8.00 – 8.45

geografia 23 w o s 17

16.20 – 17.05

w o s 11 matematyka 15

8.50 – 9.35

geografia 24 w o s 18

17.10 -17.55

w o s 12 matematyka 16

9.40- 10.25

geografia 25 historia i społeczeństwo 6

18.00 18.45

matematyka 15 geografia 15

10.30 – 11.15

w o s 13 geografia 17

18.50 – 19.35

matematyka 16 geografia 16

11.20 – 12.05

historia i społeczeństwo 8 geografia 18

19.40-20.25

geografia 21 j. polski 19

12.10 – 12.55

historia i społeczeństwo 9 j. polski 21

20.30 -21.15

geografia 22 j. polski 20

13.00 – 13.45

j. polski 17 j. polski 22

13.50 – 14.35

j. polski 18 j. polski 23

14.40- 15.25

matematyka 17 j. angielski 11

15.30- 16.15

matematyka 18 j. angielski 12

16.20-17.05

j. angielski 11 matematyka 17

17.10 – 17.55

j. angielski 12 matematyka 18

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

VI zjazd

16 listopada- piątek

17 listopada- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15

matematyka 19 w o s 19

8.00 – 8.45

j. polski 21 w o s 21

16.20 – 17.05

matematyka 20 w o s 20

8.50 – 9.35

j. polski 22 w o s 22

17.10 -17.55

w o s 14 j. polski 24

9.40- 10.25

w o s 15 j. polski 25

18.00 18.45

geografia 26 matematyka 19

10.30 – 11.15

w o s 16 j. polski 26

18.50 – 19.35

geografia 27 matematyka 20

11.20 – 12.05

historia i społeczeństwo 10 j. polski 27

19.40-20.25

j. polski 19 geografia 19

12.10 – 12.55

matematyka 21 historia i społeczeństwo 7

20.30 -21.15

j. polski 20 geografia 20

13.00 – 13.45

matematyka 22 historia i społeczeństwo 8

13.50 – 14.35

geografia 28 matematyka 21

14.40- 15.25

geografia 29 j. angielski 13

15.30- 16.15

geografia 30 j. angielski 14

16.20-17.05

j. angielski 13 geografia 21

17.10 – 17.55

j. angielski 14 geografia 22

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD

VII zjazd

23 listopada- piątek

24 listopada- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15

matematyka 23 w o s 23

8.00 – 8.45

geografia 33 w o s 25

16.20 – 17.05

matematyka 24 w o s 24

8.50 – 9.35

geografia 34 w o s 26

17.10 -17.55

w o s 17 j. polski 28

9.40- 10.25

geografia 35 historia i społeczeństwo 9

18.00 18.45

geografia 31 j. polski 29

10.30 – 11.15

w o s 18 geografia 25

18.50 – 19.35

geografia 32 matematyka 22

11.20 – 12.05

w o s 19 geografia 26

19.40-20.25

j. polski 23 geografia 23

12.10 – 12.55

historia i społeczeństwo 11 j. polski 30

20.30 -21.15

j. polski 24 geografia 24

13.00 – 13.45

j. polski 25 j. polski 31

13.50 – 14.35

j. polski 26 matematyka 23

14.40- 15.25

j. angielski 15 matematyka 24

15.30- 16.15

j. angielski 16 j. angielski 15

16.20-17.05

matematyka 25 j. angielski 16

17.10 – 17.55

matematyka 26 j. angielski 17

Plan zajęć dla słuchaczy klasy II i III LOD  VIII zjazd

7 grudnia- piątek

8 grudnia- sobota

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

Godziny zajęć

Klasa II

Klasa III

15.30 – 16.15

j. polski 27 w o s 27

8.00 – 8.45

j. polski 29 matematyka 25

16.20 – 17.05

j. polski 28 w o s 28

8.50 – 9.35

j. polski 30 matematyka 26

17.10 -17.55

w o s 20 j. angielski 18

9.40- 10.25

geografia 38 matematyka 27

18.00 18.45

matematyka 27 j. angielski 19

10.30 – 11.15

geografia 39 j. polski 34

18.50 – 19.35

matematyka 28 j. angielski 20

11.20 – 12.05

geografia 40 j. polski 35

19.40-20.25

geografia 36 j. polski 32

12.10 – 12.55

matematyka 29 w. o s 29

20.30 -21.15

geografia 37 j. polski 33

13.00 – 13.45

matematyka 30 w o s 30

13.50 – 14.35

j. angielski 17 historia i społeczeństwo

14.40- 15.25

j. angielski 18 geografia 27

15.30- 16.15

w o s 21 geografia 28

16.20-17.05

w o s 22 geografia 29

17.10 – 17.55

historia i społeczeństwo 12 geografia 30