Sport

W dn.20.11.2017 r. w Choceniu odbył się Finał Powiatu w piłce ręcznej chłopców .Impreza rozpoczęła się minutą ciszy upamiętniającą zmarłego naszego ucznia Krystiana Zdanka.

Nasz zespół w składzie D.Mazurek, B.Wójkowski, M.Kacprzak, K.Gańczak, Ł.Sitnik, D.Grzelczak, P.Muraszewski, P.Porosa, M.Kosmalski, I.Ratajczyk, K.Bąk, J.Ulewicz, R.Gniwecki, D,Ruciński wywalczyli vice-mistrzostwo powiatu włocławskiego,pokonaliśmy ZA w Lubrańcu -Marysinem 14-2 i przegraliśmy z ZS w Choceniu 6-5.Gratulujemy

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE CHODECZ

W dn. 25 września 2017 r. w Chodczu odbyły się indywidualne biegi przełajowe o mistrzostwo powiatu włocławskiego.
Na starcie stanęło ok.80 uczestników.
3 miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Afrodyta Błaszczyk.
W kategorii chłopców wysokie punktowane miejsce zajęli:
7 miejsce Dominik Ruciński,
8 miejsce zajął Tomasz Dorobiała
Gratulujemy!

„Rowerem do Europy”

W dniu 21 września 2017 r. w Gołaszewie odbył się kolejny rajd rowerowy „Rowerem do Europy „Podczas tej cyklicznej imprezy młodzież szkół z terenu powiatu włocławskiego rywalizowała w konkurencjach rekreacyjnych oraz konkursach i quizach tematycznie związanych z Unią Europejską .Podczas imprezy młodzież wysłuchała prelekcji policji na temat bezpieczeństwa na drogach.

TURNIEJ PIŁKI Nożnej Chłopców o  PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W CHODCZU

Z Okazji Dnia Wiosny dnia 31.03.2017 r. odbył się halowy turniej o puchar dyrektora ZS w Chodczu. Zwyciężyli Reymonciaki I miejsce ZS Chodecz!!!
II miejsce zajęło Gimnazjum Boniewo, a na III miejscu Gimnazjum Chodecz.
Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę!

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR ZESPOŁU SZKÓŁ

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji 8 marca

Trzecie miejsce naszych chłopców w halowym turnieju piłki nożnej z okazji 8 Marca.Zespół nasz grał w składzie I.Ratajczyk, D.Ruciński,A.Ruciński,M.Miziołek,M.Kosmalski,R.Wołowiec. Nagrodę dla najlepszego zawodnika naszej drużyny otrzymał D.Ruciński. Gratulujemy

 

FINAŁ POWIATU LICEALIADY

W ramach Licealiady, 16.02.2017r. odbył się Finał Powiatu w piłkę nożną dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły spisała się znakomicie zajmując 3 miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych w powiecie włocławskim!!! Reymonta reprezentowały: PATRYCJA PELEWSKA, NATALIA RUCIŃSKA ,JOANNA RYCHLEWSKA, ANGELIKA JĘDRUSIAK, WIKTORIA SŁAWIŃSKA, MAŁGORZATA KRAWIECKA I RÓŹA STANISŁAWIAK.
Dziękujemy i gratulujemy!!!
Najlepszą bramkarką turnieju została ANGELIKA JĘDRUSIAK!!! GRATULUJEMY!!!!

Mistrzostwo Powiatu w Halowej piłce nożnej chłopców

W dniu 14 lutego w Baruchowie odbył się finałowy turniej o mistrzostwo powiatu w halowej piłce nożnej. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Miziołek, Adrian Ruciński, Dominik Ruciński, Maciej Kosmalski, Igor Ratajczyk, Dominik Grzelczak i Mariusz Kacprzak. Nasz zespół pokonał ZSR i CKIU w Starym Brześciu 3:1 oraz Zespół Szkół w Kowalu 3:1 zostając MISTRZEM POWIATU.

Rajd rowerowy Gołaszewo 2016

Po raz kolejny odbył się Rajd Rowerowy w Gołaszewie. Młodzież brała udział w konkurencjach sportowo rekreacyjnych,quizach dotyczących Unii Europejskiej oraz muzyki i plastyki. Jak zwykle młodzi bardzo fajnie się bawili i spędzili wolny czas w towarzystwie koleżanek i kolegów z innych szkół . Kolejny rajd już za rok.