Uroczystości

Uroczysty apel z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości i pasowanie klas I.

Dzień Edukacji Narodowej 2017

Zespół Szkół Reymonta uczcił Święto Konstytucji 3 Maja

Jedni z nas w Polsce, w Chodczu, inni w Grecji, a jeszcze kolejni w Portugalii – wszyscy pamiętaliśmy o naszym święcie narodowym.

Stoły Wielkanocne na Kujawach Lubraniec 2017

Dzień Kobiet w Reymoncie

8 marca 2017 r. był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Obchodziliśmy bowiem Dzień Kobiet! Męska część społeczności szkolnej zadbała o uroczystą
i miłą oprawę tego święta.

Dzień Kobiet w Sołectwie Wola Adamowa

W niezwykle miłej atmosferze odbyło się spotkanie z Paniami sołectwa Wola Adamowa w dniu wczorajszym, 8 marca 2017 r. Uczennice naszej szkoły przygotowały piosenki, które trafiły wprost do serc i gustów wszystkich obecnych Pań oraz Pana Burmistrza Jarosława Grabczyńskiego i Pani Dyrektor Grażyny Wilińskiej. Dziewczyny- Asia, Zuzia i Natalia zostały obdarowane słodyczami przez Pana Błażeja Krupę – radnego Miasta Chodcza. A nasz Adam zrobił nam świetne zdjęcia.

Dziękujemy za zaproszenie!

Studniówka 2017

Koncert Noworoczny dla Rodziców

 

Jasełka grudzień 2016

 

Powiatowe Święto Edukacji 2016

Muzyczne Mikołajki z Ryszardem Wolbachem

W dniu 5 grudnia 2016 roku przybył do naszej szkoły gość wyjątkowy. Był nim Pan Ryszard Wolbach, wokalista
i gitarzysta. Współtwórca zespołu Babsztyl i frontman grupy rockowej Harlem. Wysłuchaliśmy piosenek w stylu country, ballad rockowych oraz wspaniałych opowieści, historii i wskazówek Pana Ryszarda. Mieliśmy też sposobność posłuchać kilku utworów z najnowszego przedsięwzięcia jakim jest widowisko muzyczne “Kolory nadziei”.